Druk Wieloformatowy

Banery Reklamowe

Jedną z popularnych form promocji, jest zamieszczenie banera reklamowego w miejscach, w których mogą go zauważyć Twoi potencjalni klienci. W zależności od warunków np. atmosferycznych (promienie słoneczne) stosujemy różne materiały, na których drukujemy treści reklamowe. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest odległość z jakiej nasi potencjalni klienci będą widzieli nasz baner. Dlatego też przed wydrukiem banera reklamowego proponujemy skonsultować się z naszym pracownikiem. W zależności od Twoich potrzeb, jesteśmy w stanie przygotować różnego rodzaju banery reklamowe. Materiał banerowy to tkanina o nośniku poliestrowym z powłoką PCV. Jest mocny i trwały a zarazem bardzo elastyczny i lekki. Wykorzystywany przy dużych powierzchniach reklamowych na budynkach, a także jako materiał na flagi podwieszane, kurtyny dekoracyjne i wystawy. Dzięki możliwości łączenia poprzez zgrzewanie, zyskujemy dużą powierzchnię reklamy.

  • BANER FRONTLIGHT (MAT, BŁYSK) 510G 50 zł / do 5m2
  • BANER FRONTLIGHT (MAT, BŁYSK) 510G tel. lub @ / od 5m2 do ...m2<

wykończenie gratis !!!

ceny netto (+23% vat) 

Banery reklamowe Warszawa Bielany, Żoliborz, Tarchomin, Łomianki

 Banery reklamowe w drukarni MagicCopy Punkt Usług ,Xero i Poligraficznych, ul. Przy Agorze 13, 01-960 Warszawa już od 25 zł za metr kwadratowy.

Tania drukarnia Warszawa Bielany, Żoliborz, Tarchomin, Łomianki w swojej ofercie posiada możliwość wydruku banerów reklamowych już od 25 zł za metr kwadratowy. Banery reklamowe to produkt na zamówienie, którego wydruk jest możliwy w różnych rozmiarach, w różnych kształtach. Każdy baner reklamowy może zostać zaprojektowany w naszym Punkcie w Warszawie MagicCopy Punkt Usług, Xero i Poligraficznych, ul. Przy Agorze 13 lub możemy wykonać wydruk z projektu baneru, który Państwo posiadacie. Nasi graficy mogą również wprowadzić poprawki do posiadanego przez Państwa projektu baneru reklamowego celem polepszenia jakości wydruku, jeśli byłoby prawdopodobieństwo, że wydruk mógłby być nienajlepszej jakości. Banery reklamowe to sposób na to żeby twoja firma była bardziej widoczna. Na rynku jak i w naszej drukarni mamy szeroki wybór rodzajów banerów reklamowych.

·         Baner reklamowy winyl frontlight już od od 30 zł za metr kwadratowy

·         Baner reklamowy winyl frontlight powlekany od 35 zł za metr kwadratowy

·         Baner reklamowy Blockout z jednostronnym nadrukiem od 40 zł za metr kwadratowy

Tania drukarnia Magic Copy w Warszawie każdy baner wykonuje w druku wieloformatowym, który zdecydowanie jest jednym z lepszych rozwiązań, aby dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Baner reklamowy w naszej drukarni w Warszawie na Bielanach możecie Państwo zakupić w bardzo dobrej jakości i niskiej cenie. Niska cena banerów reklamowych jest bardzo kusząca biorąc pod uwagę zasięg, który przekłada się na dużą ilość odbiorców. Naszym klientom oferujemy banery reklamowe już od 35 zł za metr kwadratowy i możliwość łączenia różnych projektów banerów w jednym zamówieniu.

Jedną z popularnych form promocji, jest zamieszczenie banera reklamowego w miejscach, w których mogą go zauważyć Twoi potencjalni klienci. W zależności od warunków np. atmosferycznych (promienie słoneczne) stosujemy różne materiały, na których drukujemy treści reklamowe. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest odległość z jakiej nasi potencjalni klienci będą widzieli nasz baner. Dlatego też przed wydrukiem banera Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie przygotować różnego rodzaju banery reklamowe. Materiał na baner to tkanina o nośniku poliestrowym z powłoką PCV. Jest mocny i trwały a zarazem bardzo elastyczny i lekki. Wykorzystywany przy dużych powierzchniach reklamowych na budynkach, a także jako materiał na flagi podwieszane, kurtyny dekoracyjne i wystawy. Dzięki możliwości łączenia poprzez zgrzewanie, zyskujemy dużą powierzchnię baneru reklamowego.