Druk Wieloformatowy

Folia monomeryczna

Folia na witryny Warszawa Bielany, Żoliborz, Białołęka, Łomianki

Realizujemy zamówienia naklejania folii na witryny, okna, szyby od wewnątrz oraz od zewnątrz. Na rynku jak i w naszej bogatej ofercie istnieje wiele rodzajów folii okiennych. Podczas planowania oklejenia szyb i witryn folią należy zastanowić się jaki chcemy uzyskać efekt. Należy wcześniej zapoznać się ze specyfikacją takiej foli, co oczywiście firma Magic Copy może zawsze udostępnić. Należy pamiętać, że folie montowane od wewnętrznej strony szyby są produktem bardziej trwałym. Wynika to z tego, że folia wewnątrz ma naturalną osłonę w postaci szyby. Folie zewnętrzne są dużo mniej trwałe, ponieważ producenci deklarują, że ich żywotność oscyluje na 2 do 5 lat. Wynika to z działania warunków atmosferycznych i zmienności pogody w naszym klimacie. Zarówno jak deszcze czy wiatry to i słońce negatywnie oddziałuje na folie montowana na zewnątrz. W sytuacji kiedy montujemy folie na zewnątrz to wynika to z jej przeznaczenia i funkcjonalności. Zamontowanie folii nie oznacza, że muszą one znajdować się przez cały czas na oknach. Jeśli zajdzie potrzeba zdjęcia folii to możemy to zrobić a szyba nie zostanie zniszczona. Zarówno zdejmowanie folii na okna jak i zakładanie folii na okna jest czynnością bardzo prostą i każdy z nas może to zrobić. My mimo wszystko jednak zalecamy skorzystanie z możliwości montażu folii przez Magic Copy Punkt Usług, Xero i Poligraficznych, ul. Przy Agorze 13, 01-960 Warszawa. Nasze doświadczenie w montażu i demontażu folii jest bardzo bogate i dzięki temu folie po demontażu prawidłowym możemy przenieść w formie nienaruszonej w inne miejsce.

Funkcje foli zewnętrznych i folii wewnętrznych Warszawa Bielany, Żoliborz, Tarchomin, Łomianki

Klienci z Bielan, Tarchomina, Żoliborza, Łomianek decydując się na skorzystanie z oferty folii na okna kierują się różnymi czynnikami wybierając folie na okna. Folią ochronną za niewielkie pieniądze można ograniczyć nasłonecznienie w pomieszczeniu dzięki temu pomieszczenia się tak nie nagrzewają. Folia na szyby daje również możliwości ozdobne i dekoracyjne wnętrza. Możemy w zależności jaki efekt chcemy osiągnąć nakleić folie na całości okna czy witryny lub na jej część.

Folie są jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów przy druku wielkoformatowych reklam. Dzięki warstwie kleju uzyskujemy możliwość umieszczenia jej na materiałach powszechnie używanych w reklamie – PCV, pleksi, szkło.

Specjalne powleczenie gwarantuje żywe barwy, dzięki którym wzrasta atrakcyjność wydruku. Folie są odporne na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura i woda. Druk na folii samoprzylepnej ma zastosowanie na płaskich i regularnych powierzchniach. Najczęściej używana jest w trwałych aplikacjach promocyjnych, wewnętrznych i zewnętrznych oznaczeniach punktów sprzedaży.

  • FOLIA MAT/BŁYSK 45 zł / do 5m2
  • FOLIA MAT/BŁYSK tel. lub @/ od 5m2 do ...m2