Druk Wieloformatowy

Folia One Way Vision

Folia na witrynę One Way Vsion Warszawa Bielany, Żoliborz, Tarchomin, Łomianki

W miastach jest dosyć duże zagęszczenie reklam i wszystkich nośników wszelkich informacji. Magic Copy uważa, że reklama powinna również wpisywać się w krajobraz miejski tak żeby go nie zaburzać i bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie folii typu One Way Vision.

Folia One Way Vision jest to rodzaj folii samoprzylepnej, na której nadruk jest tylko z jednej strony. Folia One Way Vision pełni funkcje folii półprzeźroczystej co oznacza, że po przyklejeniu folii na zewnątrz pomieszczenia osoba stojąca w srodku widzi wszystko na zewnątrz. Bardzo często folia One Way Vision jest nazywana folią okienną. Folie One Way Vision najczęściej stosuje się w reklamie miejskiej ozdabiając tym samym witryny sklepowe oraz witryny okienne. Bardzo ładnie w dużych miastach wyglądają folie One Way Vision, które dzięki możliwości wydrukowania drukiem wielkoformatowym mogą przykrywać fasady budynków, które nie wpisuj się w architekturę miasta i są nieestetyczne.

Reklamy na folii OWV standardowo stosuje się również na samochodach firmowych. Tutaj szczególnie cenna jest właściwość tego materiału, czyli jego przezroczystość. Kierowca nadal może bezpiecznie prowadzić auto, które pełni rolę mobilnego nośnika reklamy.

  • FOLIA OKIENNA – ONE WAY VISION 55 zł / do 5m2
  • FOLIA OKIENNA – ONE WAY VISION tel. lub @ / od 5m2 do ....m2

W dniach 8-19 lipca
DRUKARNIA nieczynna!
URLOP :)