Kasetony

Druk i montaż reklam

Druk i montaż reklam Warszawa Bielany, Żoliborz, Tarchomin, Łomianki

 

MagicCopy jest firmą z wieloletnim doświadczaniem w drukowaniu oraz montażu reklam. Wykonujemy również wydruki reklamowe (wielkoformatowe). Usługa ta skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują zamieścić pożądane informacje na billboardach i innych dużych powierzchniach. Zakres usług w tym obszarze jest bardzo szeroki – możecie Państwo zamówić u nas banery, plakaty (postery), naklejki, tablice, plansze na obronę, wydruk na foliach, systemy wystawiennicze (ścianki reklamowe), rollupy oraz kasetony świetlne. Sami wykonujemy montaż reklam wykonanych w naszej firmie. Reklamy mogą przybierać różną formę promocji Państwa firmy. Reklamy, które wymagają montażu są reklamami wielkoformatowymi i samodzielna instalacja reklamy może być kłopotliwa szczególnie wtedy, kiedy musi być zamontowana na dużej wysokości i podpięta do instalacji elektrycznej. Firma Magic Copy  MagicCopy Punkt Usług Xero i Poligraficznych ul. Przy Agorze 13,01-960 Warszawa samodzielnie zajmuję się produkcją i usługą montażu:

  • banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na fasadach budynków, ogrodzeniach, słupach, pylonach w Warszawie i okolicach.
  • instalacji tablic reklamowych w Warszawie na Bielanach, Tarchominie, Żoliborzu, Łomiankach.
  • montażu kasetonów podświetlanych w Warszawie i okolicach.
  • wyklejania witryn sklepowych folią one-way-vision w Warszawie i okolicach.

Montaż reklam wymaga wiedzy i doświadczenia w instalacji reklam wielkoformatowych. Każdy z Państwa, który chciałby zamontować reklamę, którą już posiada lub przenieść już istniejącą reklamę w inne miejsca musi przekazań nam kilka informacji, które niezbędne są do przedstawienia wyceny i orientacji czy taka reklama może być zainstalowana w wybranym przez Państwa miejscu. Jeśli mają już Państwo wybrane miejsce to poprosimy o przedstawianie informacji takich jak:

 

  • zdjęcia lokalizacji
  • wymiarów planowanego banera lub konstrukcji (szkic mile widzialny)
  • odległości dolnej krawędzi banera od ziemi
  • zdjęcia lub opisu szczegółów mocowania banera, jeżeli konstrukcja już istnieje.

Kasetony z profili aluminiowych  wykonywane są w formie jednostronnej do montażu naściennego albo dwustronnej do mocowania przyściennego lub na słupie. Najczęściej spotykane są te z licem z tworzywa sztucznego z ramą aluminiową. Jesteśmy bezpośrednim producentem kasetonów. Projektujemy i wykonujemy reklamę o dowolnych wymiarach. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia zapewniamy wysoką jakoś oraz precyzyjne wykonanie. Ze względu na spory wachlarz możliwość w celu precyzyjnej wyceny wykonania oraz montażu kasetonu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.